Trenéři: Školení a seminář v srpnu

Aktualizováno 26.8. o možnost semináře při školení 3.třídy a podrobnosti víkendu 29.-30.8. (úplně dole příloha Word - "Teplice_28_29_8).

Zveme všechny zájemce o získání či obnovení tříd na školení a seminář trenérů.

Seminář (obnova 3. a 4. třídy) a zájemci o nové trendy práce s mládeží: 16.8. v Rumburku.

Školení 4. třídy, pro nové zájemce,  vedoucí kroužků, kteří pomáhahí v klubu (i rodiče, dorost atp.): 16.8. v Rumburku

Školení 3. třídy: Zvýšení trenérů 4. třídy a hráčui s elem nad 1900 bez kvalifikace: 15.-16.8. v Rumburku a 29.-30.8. v Teplicích.

Lektoři: Velmistr Robert Cvek (na fotu), mistr fide Evžen Gonsior, Vladimír Hadraba, Jan Balín, Jiří Dufek, Pavel Chrz.

Přihlášky (včetně objednávek ubytování, stravy) do 9.8. Více níže.

Během víkendu do 2.8. dáme do přílohy ve Wordu.

 

Školení trenérů 3. třídy so+ne 15.-16. 8. Rumburk a so+ne 29.-30. 8. Teplice 

Seminář trenérů (prodloužení 3. a 4.tříd) neděle 16. 8. Rumburk 

Školení trenérů 4. třídy neděle 16. 8. Rumburk 

 

 

Místo: 15.-16.8. Rumburk, ul. Na Poustce 263/15 (mapka níže)
              29.-30.8. Teplice, Masarykova 29 (klubovna ŠK Teplice)

 

Vedoucí školení:  Mgr. Ivana Šlampová, slampova@post.cz , 607638735

Zástupce vedoucí: Pavel Chrz, pavel.chrz@chessul.org , 608 220 382

 

Přihlášky: Na výše uvedené adresy do neděle 9.8.

 

Lektoři:

IGM Robert Cvek, FM Evžen Gonsior, Vladimír Hadraba, Jan Balín, Jiří Dufek, Pavel Chrz
(rozpis níže)

 

Noclehy a strava v Rumburku 15.-16.8.
(v areálu probíhá zároveň krajské soustředění mládeže).

15.-16.8.: Nocleh se snídaní 250 Kč. Nocleh s plnou penzí 350 Kč.  Nocleh s plnou penzí + oběd navíc (oběd, več., nocleh,  snídaně, oběd) 400 Kč. Samostatně oběd, večeře po 80 Kč. 

Noclehy a strava 29.-30.8. v Teplicích
Ubytování 275 Kč (internát 2km od místnosti), u místnosti 450 Kč hotel.
Strava individuálně v blízkých restauracích (menu za rozumné ceny).

Vše objednejte v termínu přihlášky do 9.8.

 

 

Školení trenérů 3. třídy

 

 

Termín: 15.-16. 8. Rumburk a 30.-31.8. Teplice

 

Časový rozpis

prezence 15.8. 9:15

soboty 15.8. a 29.8. 9:30-13:00 a 14:00-18:30.

neděle 16.8.  a 30.8. 9:00-12:30 a 13:30-17:30.

 

(zkoušky za 6 týdnů po konzultaci s posluchači)

 

Vklad: Dle ekonomické směrnice 1000 Kč (členové ÚKŠS 700 Kč, krajský svaz akci dotuje).

 

Káva, čaj, stolní vody: Zdarma během školení.

 

Rozpis trenérů níže: Témata dle osnovy školení III. třídy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Školení trenérů 4. třídy

 

 

Termín: 16. 8. Rumburk

 

Časový rozpis

prezence 16.8. 9:00

neděle    16.8.  9:00-12:30 a 13:30-17:30.

 

(zkoušky za 6 týdnů po konzultaci s posluchači)

 

Vklad: Dle ekonomické směrnice 600 Kč (členové ÚKŠS 450 Kč, krajský svaz akci dotuje).

 

Káva, čaj, stolní vody: Zdarma během školení.

 

Rozpis trenérů níže: Témata dle osnovy školení 4. třídy.

 

 

Seminář trenérů

(prodloužení 3. a 4. tříd)

 

Termín: 16. 8. Rumburk

 

Časový rozpis

prezence 16.8. 9:00

neděle    16.8.  9:00-12:30 a 13:30-17:30.

 

 

Vklad: 150 Kč.

 

Káva, čaj, stolní vody: Zdarma během školení.

 

Rozpis trenérů níže: Témata – nové trendy v trénincích mládeže, motivace žáků, výměna zkušeností.

 

 

 

Upřesnění místo konání 15. resp. 16.8.

 

Na Poustce 263/15,  Rumburk
1,3 km pěšky od ČD (možno v přihlášce požádat o odvoz)

 

http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=14.5493357&y=50.9722308&z=17&rc=9h87Cxaz11&rl=&rl=Na%20poustce%20263%2F15%2C%20Rumburk%2C%20408%2001%2C%20okres%20D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis přednášek lektorů:

 

Evžen Gonsior 

 

Sobota 15.8.

9-12:30 školení trenérů III. tříd

16-18    školení trenérů III. tříd

  

Neděle 16.8.

16-18 seminář trenérů

 

Robert Cvek 

 

Neděle 16.8.

 

9-10:30 školení trenérů III. třídy + seminář 2 hod

10:50-12:30 školení 4. třídy 2 hod

14-16    školení trenérů III, třídy + seminář

16-18    školení trenérů III. třídy

 

 

Vladimír Hadraba 

 

Neděle 16.8.

 

16-18 školení trenérů 4.třídy

 

 Sobota 29.8.

 

Školení trenérů III. třídy

 

 

Pavel Chrz 

 

Neděle 16.8.

 

 9-10:30 školení 4.třídy

10:50-12:30 školení 3.třídy + seminář

 

 

Jan Balín

 

Neděle 30.8.

 

Školení trenérů 3.třídy

 

 Jiří Dufek

Sobota 29.8.

 

školení 3. třídy

 

 

Pavel Chrz                        Mgr. Ivana Šlampová                                                                                 

předseda TMK ÚKŠS           vedoucí akce                                                             

 

PřílohaVelikost
15_TMK_skoleni_program.xls10 KB
15_TMK_skoleni_3_4_a_seminar.doc45.5 KB
Teplice_29_30_8.doc29.5 KB