O pohár města Štětí: Vítězí Nikola Hampl, Matěj Hurtík a Gustav Brejník

V sobotu 27. ledna 2018 pokračoval seriál Grand Prix mládeže jednotlivců svým třetím turnajem - O pohár města Štětí. Hrálo se ve 3 kategoriích a zúčastnilo se celkem 69 hráčů a hráček.

V kategorii mladších žáků vyhrál Nikola Hampl (Šachy Povrly) před Lukášem Levem (KŠ Štětí) a Vojtěchem Gorejem (SK Děčín). Mezi staršími žáky zvítězil Matěj Hurtík (1. Novorborský ŠK), 2. skončil jeho oddílový kolega Martin Habenicht a 3. místo patřilo Danielu Balínovi (Spartak Ústí). V dorostencích 1. místo vybojoval Gustav Brejník (Slavoj Litoměřice), 2. místo Philipp Richter (USV TU Dresden) a 3. Michael Pospíchal (Slavoj Litoměřice).

Nejlepšími dívkami se staly mladší žákyně Kateřina Kalynčuková z TJ Klášterec a starší žákyně Lada Semová z ŠK Teplice (na snímku vpravo společně s druhou nejlepší dívkou v kategorii starších žáků Eliškou Jirotovou z KŠ Štětí) .

Kompletní výsledky jsou na stránce turnaje zde.