V pátek 15. dubna 2022 proběhl 3. ročník Velikonočního rapidu ve Štětí. Hrálo se ve velkém sále kulturního střediska města Štětí. Turnaje se zúčastnilo 28 hráčů všech věkových kategorií. Všichni hráči dorazili v dobré náladě, k pohoštění všech přítomných se sešlo spousta dobrot od doprovázejících rodičů, kterým tímto děkujeme. Celý turnaj probíhal hladce a bez komplikací. Na konci byli vyhlášeni vítězové všech čtyř zúčastněných kategorií a také celkové pořadí turnaje.

V kategorii dospělí zvítězil Jindřich Trejbal st. z SK DDM Slaný, na druhém místě se umístil Pavel Bečvář z ŠO Praga a na třetím místě skončil Adam Špírek z ŠK Česká Lípa.

V kategorii dorost se na prvním místě umístil Matyáš Josef Hrazdíra z TJ Slovan Varnsdorf, na druhém skončil Martin Habenicht z ŠK Česká Lípa a na třetím místě Adam Ščasný z TJ Sokol Mšeno.

Kategorii starší žáci vyhrál domácí hráč Lukáš Lev, na druhém místě skončil Filip Sichrovský z ŠK Česká Lípa a na třetím místě Jakub Sikora z TJ Slovan Varnsdorf.

Kategorii mladší žáci vyhrál Iegor Frantsev z ŠK Česká Lípa, na druhém místě se umístil Jan Kuchař také z ŠK Česká Lípa a na třetím místě skončil Jindřich Trejbal ml. z Šachového klubu Velvary.

V celkovém pořadí turnaje skončil na 1.místě pan Jindřich Trejbal st. z SK DDM Slaný, na 2. místě se umístil Matyáš Josef Hrazdíra z TJ Slovan Varnsdorf a 3. místo obsadil Martin Habenicht z ŠK Česká Lípa.

 

 

Žádné komentáře