Některé zprávy se nepíšou lehce, o to hůře se pak i čtou. Ve čtvrtek 11. května 2023 zemřel ve věku 58 let náš dlouholetý člen a kamarád Ing. Jiří Šťastný. Poslední rozloučení proběhlo v rodinném kruhu.

K šachové hře a tím i do našeho světa ho přivedla láska k jeho synům (Jirka a Kuba), když nejprve začal jako angažovaný rodič. Nicméně netrvalo to dlouho a jen z pouhého doprovodu, se stal hráčem, ale hlavně úžasným podporovatelem rozvoje mládeže v Klášterci nad Ohří i v Kadani.

Samozřejmě, že více než za šachovnicí, jsme ho spatřovali za fotoaparátem, se kterým zvěčňoval nejenom šachové klání, ale i činnosti „v zákulisí“.

Jménem kláštereckého klubu vyjadřuji upřímnou soustrast celé rodině. Vzpomínejme na něj jako na velmi milého a hodného člověka, který nikdy nezkazil žádnou zábavu.

Čest jeho památce.

Parte

Foto se synem Kubou 

1 komentář

  1. 24. 5. 2023 20:51

    Upřímnou soustrast celé rodině. Tato zpráva mě doslova šokovala. Nedávno jsem si na pana Šťastného vzpomněl. Blíží se totiž turnaj TEPLICE OPEN, na který on pravidelně chodil a fotografoval. Těšil jsem se, že zase z turnaje budou jeho krásné fotografie. Bohužel už nebudou. Pan Šťastný mi dovolil, abych dal jeho profil na Rajce.cz na náš turnajový web. Rád se s vámi o něj podělím. Můžete se podívat na všechny jeho fotky z různých šachových turnajů a soutěží od roku 2013 do 6. března letošního roku. R.I.P.                                                                                                                                   https://lekeke.rajce.idnes.cz/