V sobotu 13. května 2023 se uskuteční již XXXIII. ročník turnaje na památku skvělého teplického šachisty Antonína Drvoty. Devět kol v rapid šachu se odehraje opět v estrádním sále Domu kultury Teplice. Můžete se hlásit, propozice a průběžně doplňovanou startovní listinu najdete na stránce turnaje zde.

Partnerem turnaje je statutární město Teplice. Věcné ceny věnovali například pivovar Bernard nebo firma Posters.cz. Prémie je připravena pro hráče, který obsadí 33. příčku, odměny finanční nebo věcné si odnesou ti nejlepší šachisté v celkovém pořadí, nejstarší, nejmladší, mládež...no vlastně asi všichni. Ženy a dívky získají květiny, které nikdy nezvadnou. Mezi cenami jsou připravené i nejroztomilejší nástěnné hodiny v celé naší galaxii (viz foto u článku).

Zveme vás do našeho lázeňského města, zavzpomínat, zahrát si, získat odměnu, sejít se s šachovými přáteli. Pískat a koučovat bude oblíbené duo Radek a Radek (Bayer a Škuthan).Účast na slavnostním zahájení přislíbila i paní Macková, sestra Antonína Drvoty.

Lenka Stránská

Žádné komentáře