ukss logo4

Sobota 5. listopadu 2022 byla dnem zahájení seriálu Grand Prix mládeže jednotlivců ÚKŠS. V Chomutově se konal Podzimní turnaj, již XXII. ročník.

Hrálo se ve třech kategoriích. V mladších žácích zvítězil Tymofii Bytko před Jakubem Maulem (oba ŠK Teplice) a Vítem Zischkou (Spartak Ústí nad Labem). Ve starších žácích vyhrál Petr Mikoláš (Spartak Ústí), 2. místo obsadil Lukáš Novák (Šachy Chlumec) a 3. byla Kateřina Kalynčuková (TJ Klášterec nad Ohří). Pořadí mezi dorostenci bylo 1. Matěj Hurtík (1. Novoborský ŠK), 2. Vojtěch Tegda (Karlovarský ŠK), 3. Vladimír Veverka (ŠK Teplice). Na snímku u článku vyhlášení dorostenecké kategorie.

Turnaje se zúčastnilo 74 hráčů a hráček. Nejmladším účastníkem byl Trung Minh Nguyen (Sokol Údlice) a nejmladší účastnicí Anna Kocourková (ŠK Louny).

Stránka turnaje s kompletními výsledky a fotkami je zde.